Co nas wyróżnia?
Doświadczenie
profesjonalizm i oferta

Jesteśmy firmą z 21 letnim doświadczeniem w produkcji oraz sprzedaży doniczek plastikowych do profesjonalnego zastosowania w ogrodnictwie.

Naszą działalność skupiamy głównie na wysokiej jakości, dzięki czemu każdy nasz klient może liczyć na niezawodność naszych produktów. Sprawia to, że nasze doniczki są bardzo chętnie wykorzystywane przez polskich ogrodników.

W naszej ofercie posiadamy duży wybór produktów, w szerokiej gamie wielkości oraz kolorów. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty w najbardziej konkurencyjnych cenach.

Posiadamy maszyny produkcyjne najbardziej renomowanych firm oraz transport zapewniający dostarczenie towaru bezpośrednio do naszych klientów. Mniejsze ilości zamawianych produktów wysyłamy kurierem, a przy większych ilościach zapewniamy bezpłatny transport z naszej strony.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


O Firmie

Flosplast jest firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem. Oferujemy naszym klientom ponad 40 różnych produktów, od doniczek produkcyjnych do mis chryzantemowych.

Wszystkie nasze produkty produkowane są metodą formowania wtryskowego z polipropylenu pochodzącego z recyklingu i zarówno pod względem jakości jak i ochrony środowiska, są z najwyższej półki. My, jako firma jesteśmy najszybsi, najbardziej elastyczni i najlepiej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nasi klienci, wśród których są ogrodnicy i hurtownie z całej Polski, potrafią to docenić.

Zapraszamy wszystkich do przejrzenia naszej oferty doniczek produkcyjnych. Doniczki produkowane są z najwyższej jakości surowców dopasowane do Państwa oczekiwań. Są trwałe i starannie wykonane. Przy zamówieniach hurtowych proponujemy Państwu bezpłatny transport, a mniejsze ilości wysyłamy firmą kurierską.


Zainteresowany?
Poznaj naszą ofertę!


Oferta